ELEKTR ENERGIYASI ISTE’MOLCHILARI DIQQATIGA! 28.03.2025 Prezidentimiz Shavkat Mirziyoyev aholi, iqtisodiyot tarmoqlari va tadbirkorlik subyektlarini yoqilgʻi-energetika resurslari bilan ishonchli tarzda taʼminlash, shuningdek, aholi hamda tadbirkorlik subyektlarini qoʻllab-quvvatlash maqsadida Vazirlar Mahkamasiga elektr energiyasi va gaz boʻyicha yangi tariflarning kuchga kirish muddatini kechiktirish
Korrupsiya haqida xabar bering! 27.03.2025 Hurmatli fuqarolar! Agar siz, “Hududiy elektr tarmoqlari” AJ hamda uning filial va korxonalari faoliyatida korrupsiyaga oid huquqbuzarliklarga duch kelsangiz, quyidagi aloqa manzillariga xabar berishingizni so‘raymiz: Ishonch telefoni: +998781507561, Telegram-bot: @HETanticor_bot Call-markaz: 1154 Eslatib o‘tamiz: Qonunchilikda
6 kV kuchlanishdagi elektr uzatish tarmog’ini qurish ishlari olib borilmoqda. 25.03.2025 Avval xabar berganimizdek, Buxoro shahar Geofiziklar qo’rgoni hamda “O’zbekiston” mahalla fuqarolar yig’ini hududlarini barqaror elektr energiyasi bilan ta’minlash uchun yangi, 6 kV kuchlanishdagi elektr uzatish tarmog’ini qurish ishlari olib borilmoqda. Buning uchun olib kelingan 30
Qadriyatlaring_boqiy_bõlsin_Navrõz 21.03.2025 Navro’zi olam barchangizga muborak bo’lsin! Chuqur hurmat va ezgu tilaklar bilan, “Buxoro hududiy elektr tarmoqlari korxonasi” AJ.
HURMATLI ELEKTR ENERGIYASI ISTE’MOLCHILARI! 20.03.2025 “Hududiy elektr tarmoqlari” AJ tomonidan “HET BILLING” dasturiy kompleksini takomillashtirish maqsadida zarur texnik ishlar olib borilishi munosabati bilan 2025 yil 21-22-mart kunlari Ma’lumotlarni qayta ishlash markazida profilaktik ishlar olib borilishini ma’lum qilamiz. Mazkur vaqt oralig‘ida